Nowość w dziedzinie rękodzielnictwa - zestawy do rysowania kamieniami 5D.

Nowość w dziedzinie rękodzielnictwa - zestawy do rysowania kamieniami 5D.

Uwaga - nowość w dziedzinie rękodzieła! Zestawy do rysowania kamieniami 5D (układanie częściowe na płótnie) od DOME Craft obecne teraz i w Polsce! Sklep internetowy LasKo DOME-CRAFT zaczyna działać na polskim rynku.

Oferujemy Państwu zestawy do rysowania kamieniami techniką diamentową oraz inne produkty do robótek ręcznych. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo ponad 30 artykułów tej kategorii. Szykowne obrazy, wyświetlone na zdjęciach — to przykład gotowej roboty ręcznej. Wybierajcie dla siebie i dla bliskich dowalny obraz i zestaw do rysowania kamieniami 5D podaruje wam wiele przyjemnych minut procesu rękodzieła oraz wspaniały rezultat tej roboty!

Wszystkie produkty — to świetna jakość od godnego zaufania producenta. Zapraszamy na stronę internetową LasKo DOME-CRAFT! Prosimy o kontakt!

Typ ogłoszenia: sprzedam
 
Zamówienie
 
publishDo góry
 

Inne ogłoszenia rubryki Sklepy internetowe

Niezwykłe obrazy religijne — zrób osobiście.

Niezwykłe obrazy religijne — zrób osobiście.

11.05.2016

Lubisz niezwykłe obrazy religijne? To już napewno zwrócisz uwagę na nasze produkty. Oferujemy w naszym sklepie internetowym "LasKo DOME-CRAFT" zestawy do robótek ręcznych, w tym…

Typ: sprzedam

 
 
Unikalne pomysły na dekoracje domu — niezwykłe  rękodzieło!

Unikalne pomysły na dekoracje domu — niezwykłe rękodzieło!

11.05.2016

Nie wiesz jak niezwykle udekorować dom? Mamy wspaniały pomysł na ten temat! Przedstawiamy wszystkim wielbicielom rękodzieła zestawy do robótek ręcznych od swiatowego lidera wśród producent…

Typ: sprzedam

 
 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create